Masážne oleje

 • Levandulový olej

  Levandulový olej

  Lahký olej s jemnou vônou levandule je urcený najmä na upokojujúcu masáž pred spaním. Uvolnuje svalové a psychické napätie, podporuje pokojný spánok. Pokožke prepožiciava jemnost a zamatovú hebkost, prispieva k udržiavaniu jej rovnováhy.

 • Anticelulitídny olej

  Anticelulitídny olej

  Olej na masáž celého tela, hlavne na celulitídu a náchylné casti tela. Obsahuje rozmarýn a jalovec - jedny z najcennejších olejov v aromaterapii so širokým spektrom úcinku. Výrazne zlepšuje krvný obeh a je výborný obzvlášt pri anti-celulitidnej masáži. Regeneruje a posiluje imunitný systém. Ulahcuje odstránenie usadenín z tela. Stimuluje telo do akcie. Obsahuje eukalyptový olej, ktorý je prírodné antiseptikum. Tento olej zvyšuje regeneráciu kožnej tkaniny a pomáhá odstránit bolesti svalov.

 • Citrónová tráva

  Citrónová tráva

  Olej z citrónovej trávy má osviežujúci a upokojujúci a cistiaci úcinok. Citrónovej tráve sa taktiež pripisuje omladzujúci úcinok. Je príjemnej vône a obsahuje velké množstvo vitamínu A. Doporučujeme ho na osviežujúce masáže a tiež pre všetky typy kožných problémov.

 • Mäta s rozmarínom

  Mäta s rozmarínom

  Olej z mäty piepornej uvolní napäté svaly, zmierni svalové bolesti, upokojí opálenú pokožku. Olej z rozmarínu oživuje krvný obeh, zmierni bolesti a opuchliny zo zápalu klbov, uvolní svalové krce, pomôže natiahnutým klbom a ranám. Použitie tohto oleja odporúcame pocas po fyzickej práci a posilnovaní.