Masáže

Odpočiňte si pri masáži, ktorá blahodárne pôsobí na celý organizmus, znižuje bolesti krku a chrbtice, zlepšuje imunitný systém a krvný tlak, odburáva stres a ešte viac spríjemňuje pobyť vo wellnesse.

 • klasická masáž

  Klasická masáž

  je vhodná pre uvoľnenie celého tela. Zvyšuje prekrvenie vo svaloch a vnútorných orgánoch, čo napomáha k uvoľneniu bolestivých miest a detoxikácií organizmu. Klasická masáž má pozitívny vplyv na metabolizmus a napomáha k rýchlejšej rekonvalsecencií po úrazoch či operáciách. V spojení s príjemnou hudbou, vôňou éterických olejov a sviečok pomáha uvoľniť napätie či stres a zlepšuje koncentráciu, spánok i celkovú výkonnosť organizmu. Ná výber máte 2 typy klasických masáži:

  Čiastočná masáž: 25 minút

  Masáž chrbta a krku

  Celotelová masáž: 55 minút

  Masáž celého tela

 • masáž krčnej chrbtice

  Masáž krčnej chrbtice

  Zlepšuje prekrvenie vnútorného ucha tým, že odstraňuje bloky krčnej chrbtice a v ďalších kĺboch, obnovuje svalovú rovnováhu, prospieva srdcu i cievam a pôsobí relaxačne.

  Trvanie: 15 minút
 • masáž lávovými kameňmi

  Lávové kamene

  Masáž lávovými kameňmi je spojením zdravotnej a relaxačnej masáže. Pomocou špeciálnych masážnych hmatov a teplých lávových kameňov v spojitosti s esenciálnymi olejmi má blahodárne účinky na relaxáciu a regeneráciu organizmu.

  Klasická: 55 minútová:

  Masáž chrbta a šije. Horúce kamene sú rozmiestnené na dôležitých dráhach aj mimo chrbta, pre lepší tok energie.

  Kráľovská: 115 minútová:

  Masáž celého tela: horné a dolné končatiny, chrbát, šija a krk.